FERIE W BIBLIOTECE

Szybko minęły długo wyczekiwane ferie zimowe. Miło i wesoło bawiły się dzieci w naszych bibliotekach, przy okazji ucząc się nowych rzeczy. Każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Robiliśmy branzoletki i kolczyki, kwiatki z bibuły, witraże, zimowe krajobrazy malowane świecą i farbami. Nie zabrakło gier i zabaw zespołowych z duża dawką śmiechu, jak również gier planszowych. Śniegu mieliśmy co nie miara, więc chłopcy zrobili wspaniałego bałwana. Było też coś dla podniebienia, czyli jak na karnawał przystało - faworki własnorecznie robione i babeczki oraz dla duszy - kino z colą i popkornem. Szkoda, że czas szybko mija, ale zostają wspomnienia ze wspaniałej zabawy i zdjęcia, które można obejrzeć w GALERIACH ;)